درباره ما

تاریخچه کانون زبان اطلس

سیستم آموزش و متدهای تدریس (AGAMAtech) این مرکز از سال ۱۳۶۴ در خارج از کشور توسط دکتر آقامالی برنامه ریزی و به اجرا گذاشته شد و با این متد هزاران زبان آموز در طول این سالها در مدت کوتاه موفق به یادگیری زبان انگلیسی بعنوان زبان دوم شدند.این مرکز بعنوان موسسه مادر که تمام ساختار آموزشی – فرهنگی خود را  مدیون استاد فوق میداند بنا شده و هر سال روند صعودی خود را طی کرده و در حال حاضر یکی از موفق ترین و شاخص ترین موسسه آموزش زبان در کشور عزیزمان ایران می باشد.

سیستم آموزشی

در شعبات کانون اطلس از متد AGAMAtech در امر آموزش استفاده می شود و زبان آموزان مهارتهای مهم مربوط به زبان انگلیسی را که شامل:

(Reading – Translating_ Speaking _ Listening _ Writing)

می باشند را در کنار دوره های مکالمه تا سطح عالی – متدهای فن ترجمه تا سطح لیسانس – گرامر جامع انگلیسی اطلس ( کامل ترین کتاب گرامر در ایران) هزاران کلمه انگلسیس خارج از دروس – کتابهای واژه شناسی – اصطلاحات رایج – متون مطبوعات – کتابهای داستان و رمان های انگلیسی – کتاب ۵۰۴ واژه – دوره تافل, Proficiency و IELTS – مقالات و سمینار را به زبان انگلیسی در طول این مدت فرا می گیرند.

همچنین از سیستم communicative approach در تمامی ترم ها استفاده می شود. جدیدترین سری کتابهای آموزش زبان همراه با چندین کتاب فرعی در طول ترمها تدریس می شود و بدین صورت بر قدرت و کیفیت پنج مهارتی که در بالا اشاره شد می افزاید.

در هر ترم سه امتحان شامل final – mid- term و test در زمانهای مشخص برگزار می شود و هدف از برگزاری امتحانات فوق آماده کردن هرچه بهتر زبان آموزان برای امتحانات مختلف می باشد. در سایه تجربه ۲۵ ساله ما و همچنین سیستم آموزشی منحصر بفرد این زبانکده برای زبان آموزان خود نتایج شگفت آوری داشته است.بعلت تنوع کتب آموزشی و ارائه مقاله های ضروری در امر آموزش و روش های تدریس خاص , باعث شده که فارغ التحصیلان این موسسه در مقایسه با دیگر موسسات حتی از لیسانسه های زبان موفق تر باشند.

خدمات آمورشی

 • – محیط آموزشی سالم و مناسب برای کودکان – نوجوانان و بزرگسالان ( خواهران و برادران) در تمامی مقاطع.

 • -مدیریت و کیفیت آموزشی شعبات این موسسه با سیستم های استاندارد بین المللی ISO 9001-2000 اداره و ممیزی می شود.

  – تدریس توسط اساتید با تجربه و مولف با مدارج فوق لیسانس و دکترا ( لیسانس برای کودکان )

  – خدمات مشاوره آموزشی رایگان برای زبان آموزان

  – تدریس زبانهای آلمانی و ترکی استانبولی تا سطح دکترا

  – ارائه اطلاعات برای تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان

  – ارائه خدمات آموزشی و مدیریتی به آموزشگاههای زبان انگلیسی و مدرسین این رشته.

 • – کلاسهای کارشناسی ارشد و دکتری زبان انگلیسی دوره های تربیت مدرس (T.T.C) بصورت تئرری و عملی.

 • – تجربه ۲۵ ساله تدریس مدیر مسئول این موسسه در خارج از کشور و انتقال آن تجارب به این کانون

 • – تدریس مهارتهای Listening – Speaking  در سطوح خیلی پیشرفته برای مدرسین و دانشجویان رشته زبان